"Siers, ko arī Lennebergas Emīls novērtētu!" - Dienas BiznessLapsu Mājas Siera sākums ir apmēram 10 gadus atpakaļ, kad tika pagatavoti pirmie no šiem gardajiem mājas sieriem – ķiploku un ķimeņu. Pēc vecmāmiņas receptes gatavotais siers iepatikās ģimenei un tika pagatovs ik nedēļu. Gadiem ejot, mājas ražotais siers tika sniegts kā cienasts viesiem, kā arī kalpojis kā ciema kukulis. Atsauksmes par produkcijas gardumu vienmēr ir bijušas augstas, līdz ar to nonācām pie lēmuma piedāvāt Mūsu sieru arī citiem mājas sieru cienītājiem.

Mūsu sieri tiek pagatavoti no Latvijā ražotiem, dabīgiem pašmāju produktiem. Pašlaik piedāvājam produkciju dažādās tirdzniecības vietās, gadatirgos un arī privātos pasākumos kur variet mūs satikt un nogaršot gardo sieru. Tāpat arī piedāvājam sieru individuāliem pasūtījumiem, gan mazumtirdzniecībai, gan arī vairumā.

Kopš 2019. gada 3. oktobra Lapsu Mājas Sieram ir piešķirts "Kvalitātīvs produkts" statuss, kas nozīmē ka mūsu mājas sieri ir novērtēti kā augstas kvalitātes Latvijā ražoti produkti. 

Ja vēlaties iegādāties mūsu gardo sieru, lūdzu sazinieties ar mums! 


Tālrunis: +37126838017
E-pasts: ibux@inbox.lv

 .